دوشنبه 12 خرداد 1399  /  2020 1 Jun   
ساعت :  5:18 GMT  /  تهران -  9:48
برپایی ایستگاه صلواتی در آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد بروجرد
به مناسبت بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان ، ایستگاه صلواتی در آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد بروجرد برپا شد.
در این مراسم که با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برگزار گردید نماینده ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی این واحد، معاونت فرهنگی دانشجویی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی (سما) و جمع از دانشجویان ، اساتید و دانشگاهیان حضور داشتند و با امضاء طوماری بر لزوم تداوم راه این شهید و استقامت و استکبارستیزی تاکید کردند.
دانشگاهیان در این طومار ضمن محکومیت ترور سردار جبهه مقاومت اسلامی سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار اعلام کردند : مقام شهدا را جز شاهدان حقیقت، کسی نمی فهمد و حقیقت را چشمی غیر از دل، نمی‌تواند دید. شهدا رفته‌اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما باقی گذاشته‌اند. شهادت، مرز زمین و آسمان است و شهدا، مرزبانان هماره بیداری. فریاد ممتد شهید در ثانیه ثانیه زمان جاری است؛ فریادی که ریشه در « هل من ناصر ینصرنی» سیدالشهدا دارد.
در ادامه این طومار آمده است: ما دانشجویان ، کارکنان  و اساتیدآموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد بروجرد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ،  ترور ناجوانمردانه سردار دلها ، سرباز وطن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان با وفایش به دست ایادی مزدور و جنایتکار آمریکا را شدیدا محکوم نموده و به فرموده مقام معظم رهبری خواستار انتقام سخت هستیم .
دانشگاهیان همچنین در این گردهمایی ، برای سردار دلها دلنوشته هایی نوشته و به اقامه عزا پرداختند .
 


   1398/11/13 09:21


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 75
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )