جمعه 1 آذر 1398  /  2019 22 Nov   
ساعت :  3:46 GMT  /  تهران -  7:16
برگزاری دومین دوره از سلسه مناظرات سما
دومین دوره از سلسه مناظرات نشان احمد ابن اسحاق ویژه دانشجویان،اساتید ،کارکنان و دانش آموزان سما واحد کرمانشاه با جوایز نفیس و اهدای تندیس و نشان احمد بن اسحاق در آموزشکده فنی و حرفه ای سما کرمانشاه برگزار گردید.
این رویداد علمی و فرهنگی با حضور جناب آقای مهندس سیروس احمدی رییس مرکز سما استان ، جناب آقای دکتر سید فرهاد حسینی رییس آموزشکده سما کرمانشاه سرکار خانم منتظریانی معاون دانشجویی فرهنگی، اساتید، کارکنان ، دانشجویان و دانش آموزان در تاریخ  24 و 25 اردیبهشت 1398 در سالن آمفی تئاتر سما برگزار شد.
رییس آموزشکده سما کرمانشاه در این مراسم ضمن عرض خیر و مقدم فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ،هدف از برگزاری این مناظرات را لزوم توجه به رشد دانشجویان ، دانش آموزان، اساتید و کارکنان و ارتقای سطح مهارت های مختلف و گسترش فرهنگ تبادل آرا در میان اقشار جامعه بیان کرد.
در ادامه جناب آقای ماهور دبیر اجرایی مناظرات گزارشی از نحوه برگزاری این مسابقات را ارائه داد و خاطر نشان کرد : آموزشکده سما کرمانشاه اولین مرکز آموزش عالی کشور است که مناظرات را در همه سطوح دانش آموزی ، دانشجویی، کارمندی و اساتید برگزار می کند.
وی افزود: حضور گسترده مرکز سما کرمانشاه در این دوره از مناظرات در نوع خود بی نظیر است .
لازم به ذکر است ایین اختتامیه این سلسله از مناظرات در روز شنبه 28 اردیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر آموزشکده سما کرمانشاه برگزار میگردد.

 
 
 

   1398/2/25 10:53


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 78
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )