شنبه 30 شهريور 1398  /  2019 21 Sep   
ساعت :  8:17 GMT  /  تهران -  12:47
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
تست
پیوندها
 

سالنما
30 شهريور 1398
   
  2019 Sep 21
    
   21 محرم 1441
     
    کد پیگیری
    برگزاری دومین دوره از سلسه مناظرات سما
    دومین دوره از سلسه مناظرات نشان احمد ابن اسحاق ویژه دانشجویان،اساتید ،کارکنان و دانش آموزان سما واحد کرمانشاه با جوایز نفیس و اهدای تندیس و نشان احمد بن اسحاق در آموزشکده فنی و حرفه ای سما کرمانشاه برگزار گردید.
    این رویداد علمی و فرهنگی با حضور جناب آقای مهندس سیروس احمدی رییس مرکز سما استان ، جناب آقای دکتر سید فرهاد حسینی رییس آموزشکده سما کرمانشاه سرکار خانم منتظریانی معاون دانشجویی فرهنگی، اساتید، کارکنان ، دانشجویان و دانش آموزان در تاریخ  24 و 25 اردیبهشت 1398 در سالن آمفی تئاتر سما برگزار شد.
    رییس آموزشکده سما کرمانشاه در این مراسم ضمن عرض خیر و مقدم فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ،هدف از برگزاری این مناظرات را لزوم توجه به رشد دانشجویان ، دانش آموزان، اساتید و کارکنان و ارتقای سطح مهارت های مختلف و گسترش فرهنگ تبادل آرا در میان اقشار جامعه بیان کرد.
    در ادامه جناب آقای ماهور دبیر اجرایی مناظرات گزارشی از نحوه برگزاری این مسابقات را ارائه داد و خاطر نشان کرد : آموزشکده سما کرمانشاه اولین مرکز آموزش عالی کشور است که مناظرات را در همه سطوح دانش آموزی ، دانشجویی، کارمندی و اساتید برگزار می کند.
    وی افزود: حضور گسترده مرکز سما کرمانشاه در این دوره از مناظرات در نوع خود بی نظیر است .
    لازم به ذکر است ایین اختتامیه این سلسله از مناظرات در روز شنبه 28 اردیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر آموزشکده سما کرمانشاه برگزار میگردد.

     
     
     

       1398/2/25 10:53


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 64
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )