دوشنبه 13 مرداد 1399  /  2020 3 Aug   
ساعت :  9:12 GMT  /  تهران -  13:42
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
تست
پیوندها
سالنما
13 مرداد 1399
   
  2020 Aug 3
    
   12 ذیحجه 1441
     
    کد پیگیری
    برگزاری دومین دوره از سلسه مناظرات سما
    دومین دوره از سلسه مناظرات نشان احمد ابن اسحاق ویژه دانشجویان،اساتید ،کارکنان و دانش آموزان سما واحد کرمانشاه با جوایز نفیس و اهدای تندیس و نشان احمد بن اسحاق در آموزشکده فنی و حرفه ای سما کرمانشاه برگزار گردید.
    این رویداد علمی و فرهنگی با حضور جناب آقای مهندس سیروس احمدی رییس مرکز سما استان ، جناب آقای دکتر سید فرهاد حسینی رییس آموزشکده سما کرمانشاه سرکار خانم منتظریانی معاون دانشجویی فرهنگی، اساتید، کارکنان ، دانشجویان و دانش آموزان در تاریخ  24 و 25 اردیبهشت 1398 در سالن آمفی تئاتر سما برگزار شد.
    رییس آموزشکده سما کرمانشاه در این مراسم ضمن عرض خیر و مقدم فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ،هدف از برگزاری این مناظرات را لزوم توجه به رشد دانشجویان ، دانش آموزان، اساتید و کارکنان و ارتقای سطح مهارت های مختلف و گسترش فرهنگ تبادل آرا در میان اقشار جامعه بیان کرد.
    در ادامه جناب آقای ماهور دبیر اجرایی مناظرات گزارشی از نحوه برگزاری این مسابقات را ارائه داد و خاطر نشان کرد : آموزشکده سما کرمانشاه اولین مرکز آموزش عالی کشور است که مناظرات را در همه سطوح دانش آموزی ، دانشجویی، کارمندی و اساتید برگزار می کند.
    وی افزود: حضور گسترده مرکز سما کرمانشاه در این دوره از مناظرات در نوع خود بی نظیر است .
    لازم به ذکر است ایین اختتامیه این سلسله از مناظرات در روز شنبه 28 اردیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر آموزشکده سما کرمانشاه برگزار میگردد.

     
     
     

       1398/2/25 10:53


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 136
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )