جمعه 23 آذر 1397  /  2018 14 Dec   
ساعت :  13:43 GMT  /  تهران -  17:13
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
تست
پیوندها
 

سالنما
23 آذر 1397
   
  2018 Dec 14
    
   6 ربیع الثانی 1440
     
    کد پیگیری
    ششمین کرسی تلاوت و محفل انس با قرآن کریم ‌در آموزشکده سما اسلامشهر برگزار شد
    به مناسبت فرا رسيدن هفته وحدت و ولادت با سعادت پيامبر اكرم(ص) ششمین کرسی تلاوت امسال با همراهی قاریان برجسته بین‌المللی و با حضور پرشور دانشجویان، استادان و کارمندان در آموزشکده سما اسلامشهر برگزار شد.
    در این مراسم که با اجرای برنامه های متنوع قرآنی همراه بود، قاری ممتاز و برجسته کشور حمیدرضا احمدی وفا تلاوت زیبایی از آیات نورانی کلام الله مجید داشت. در بخش بعدی مراسم قاری محترم كشوري وحید خزائی با صوتی دلنشین تلاوت بسیار زیبایی را از آیات قرآن قرائت کرد.
    معاونت فرهنگي سما اسلامشهربه منظور حفظ عطر و بوی محافل قرآنی در آموزشکده ، برنامه‌های قرآنی را به طور مستمر در آموزشکده سما اسلامشهر برگزار ميكند و برنامه ريزي لازم راجهت آموزش قرآن كريم انجام داده است. امیداست با قرائت کتاب آسمانی وتعمیق شناخت قرآنی جامعه بشری و درک وفهم درست آموزه های قرآنی، افق  آینده زیست انسانی بیش از پیش روشن و نوید بخش حیات طبیه در جامعه جهانی موعود باشد. در پایان نیز دانشجویان از مشاوره ها و راهنمایی های قاریان حاضر در جلسه بهره مند شدند.
    این مراسم معنوی با هدف ترویج و توسعه آموزه‌های قرآنی، ایجاد فضایی معنوی و انس بیشتر با قرآن و همچنین ایجاد انگیزه در بين دانشجويان آموزشكده سما اسلامشهربه منظور جذب به فعالیت‌های قرآنی برگزار گرديد.


     

       1397/9/14 14:15


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 27
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )