جمعه 23 آذر 1397  /  2018 14 Dec   
ساعت :  13:42 GMT  /  تهران -  17:12
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
تست
پیوندها
 

سالنما
23 آذر 1397
   
  2018 Dec 14
    
   6 ربیع الثانی 1440
     
    کد پیگیری
    اجرای طرح بزرگ "جواهرانه" در آموزشکده اسلامشهر
    معاونت فرهنگی آموزشکده سما واحد اسلامشهر با هدف آگاهی بخشی و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در بین قشر جوان جامعه اقدام به برگزاری نشست های تخصصی با محوریت حجاب وعفاف تحت عنوان جواهرانه با حضور کارشناسان و متخصصین حوزه حجاب نمود.
    این نشست ها طی 9 جلسه با همکاری موسسه فرهنگی خیبر در آموزشکده سما اسلامشهر برگزار گردید.
    در این نشست ها ابتدا سیر تاریخی پوشش در ایران و جهان از سه هزار سال پیش از میلاد تا قرن حاضر بررسی شد و سپس انحرافات اخلاقی که در جامعه وجود دارد ومدیریت علمی غرایز و تامین سلامت روانی جامعه بر اساس نظریات علمی و مستندات آماری کشورهای مختلف اشاره و تاکید براین شد که اگر غرایز و رفتارهای آدمی مدیریت نشود و در معرض محرک های مختلف قرار گیرد چه آثار و تبعاتی برای زنان و کودکان، خانواده و در نهایت جامعه دارد و اگر به درستی نوع رفتار و پوشش و غرایز از سوی زن و مرد مدیریت شود – که همان مطابق با آموزه های دین مبین اسلام است- آرامش در زندگی و جامعه به ارمغان خواهد آورد و در واقع به صورت خاص تر به نقش خود زن در مدیریت اخلاقی جامعه و تاثیر گذاری وی در اصلاح و فساد جامعه اشاره شد. در انتها نیز نتایج و آمار هرج و مرج ها و بی بندوباری ها در کشورهای مختلف بر اساس منابع آماری رسمی همان کشورها بیان شد.
    این نشست ها با استقبال بسیار خوبی از سوی دانشجویان خواهر مواجه شد . همچنین در کنار این نشست برنامه های دیگری همچون برپایی نمایشگاه عکس با عنوان " حریم ریحانه" و مسابقه دلنوشته با موضوع "حجاب و خانواده"  و فروشگاه منسوجات حجاب نیز در آموزشکده برگزار گردید.

            1397/9/14 14:09


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 30
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )