سه شنبه 25 تير 1398  /  2019 16 Jul   
ساعت :  17:11 GMT  /  تهران -  21:41
دیدار با خانواده شهدا وظیفه همگانی است.
دکترحسامی معاون دانشگاه با اشاره به اینکه  دیدار از خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران وظیفه همه ماست و باید قدردان رشادت ها و ایثارگری های شهدا و فداکاری های جانبازان وایثارگران عزیز انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس و مدافع حرم باشیم .
رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما شوشتر در خصوص خانواده شهدا گفت : شما با تقدیم فرزندان خود به انقلاب و اسلام کار بزرگی انجام دادید و وظیفه دانشگاه و آموزش و پرورش است که سبک زندگی شهدا و جانبازان را به دانشجویان و دانش آموزان آموزش دهند و باید فرهنگ دیدار با خانواده شهدا ترویج یابد.
 در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و هفته بسیج به همت حوزه فرهنگی آموزشکده و بسیج دانش آموزی مدارس سما ، دکتر حسامی رئیس آموزشکده ، جناب سرهنگ غلامپور جانشین تیپ زرهی گردان مالک اشتر استان خوزستان ، جناب سرهنگ زواری مسئول سابق تربیت و آموزش سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و جمعی از مدیران آموزشکده ، مدارس و بسیج دانش آموزی مدارس سما شوشتر با خانواده شهید هاشم زراعتکار دیدار صمیمانه ای داشتند.
سرهنگ غلامپور که از همرزمان و هم سنگریان شهید بود درباره اخلاق و شخصیت ایشان صحبت کرد و درحالی که بغض گلویش را گرفته بود نحوه به شهادت رسیدن شهید زراعتکار را تعریف کرد.
برادر شهید زراعتکار که خود از جانبازان دفاع مقدس بود از مجموعه سما واحد شوشتر به خاطر توجه و اهمیتی که به فعالیت های فرهنگی بویژه دیدار با خانواده شهدا و جانبازان دارند تقدیر و تشکر نمود.
شهید زراعتکار در مدرسه و مسجد فعالیت های فرهنگی و هنری زیادی انجام می داد که  از جمله کارهای ایشان نمایشنامه انوشیروان بیدادگر ، داستان بچه های مسجد امام مهدی (عج) ، تئاتر یک اتفاق و.... می توان اشاره کرد.
شهید هاشم زراعتکار متولد سال 1350 می باشد و درحالی که 15 سال بیشتر سن نداشت در تاریخ 6 اسفند 1365 در شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 
   1397/8/12 11:18


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 167
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )