سه شنبه 25 تير 1398  /  2019 16 Jul   
ساعت :  17:12 GMT  /  تهران -  21:42
بازدید مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه از مرکز سما
حجت الاسلام والمسلمین علیمراد یوسفی راد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه، از مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد کرمانشاه بازدید به عمل آوردند.
 مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ابتدا از تجهیزات و امکانات مرکز سما بازدید نمودند و در ادامه طی نشستی با حضور جناب آقای مهندس احمدی رییس مرکز سما استان ، زمینه های تعامل و همکاری مشترک را مورد بررسی قرار دادند.
 در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس احمدی گزارشی از دستاوردها و افتخارات علمی، فرهنگی، ورزشی و...مرکز سما استان ارائه نمودند.
 ایشان در ادامه افزود: توجه جدی  به ارزش های اسلامی و فرهنگی  در کنار برنامه های علمی و آموزشی از اولویت های مرکز آموزشی و فرهنگی سما کرمانشاه می باشد.
 در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین یوسفی راد امکانات و دستاوردهای مرکز آموزشی و فرهنگی سما کرمانشاه را مطلوب ارزیابی کردند.
 وی بهره گیری از اساتید توانمند و آموزش مبتنی برمهارت در دانشگاه را جهت تامین نیروی بازار کار و توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی را از اولویت های مراکز آموزشی به منظور تربیت نسلی معتقد و توانمند دانست و خاطر نشان کرد: توسعه اجتماعی و اقتصادی در سایه دین باوری و توجه به ارزش های اسلامی امکان پذیر است.

 


   1397/7/10 11:13


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 184
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )